Data Complete
100%

Members
3 Male

Origin
London, England

Genre
Trance

Style
Electronic

Mood
Rousing

Born

2000

Active
2000 to Present...

Cutout


Alternate Name
Above and Beyond

Most Loved Tracks
3 x Above & Beyond - Alone Tonight
3 x Above & Beyond - Can't Sleep
2 x Above & Beyond - Sun in Your Eyes
2 x Above & Beyond - Northern Soul
1 x Above & Beyond - Can't Sleep


Music Video Links


Upcoming Live Shows
Gashouder, Netherlands, Amsterdam (10/Mar/2022)
Gashouder, Netherlands, Amsterdam (11/Mar/2022)
Place Jean-Beliveau, Canada, Quebec City (19/Mar/2022)
NOS Events Center, US, San Bernardi (25/Mar/2022)
Unknown venue, US, Washington (30/Apr/2022)

Artist Biography
Available in:
Above & Beyond is een trancemuziekgroep, ontstaan in 2000 en bestaat uit de leden Jonathan "Jono" Grant, Tony McGuinness en Paavo Siljamäki. Daarnaast beheert de groep een platenlabel onder de naam Anjunabeats.
Het trio is binnen het genre bekend om hun producties met veel vocalen en melodie. De platen van deze groep zijn terug te horen in sets van grote namen, waaronder Tiësto, Armin van Buuren, Ferry Corsten en Paul van Dyk. Above & Beyond treedt op over de hele wereld. In 2008 trad de groep op in Rio de Janeiro voor één miljoen mensen. Over dit optreden gaat de dvd 'From Goa to Rio', die bij de cd Anjunabeat 100 zit.[1] De samenstelling van Above & Beyond kent veel varianten en voor bijna elke variant wordt een nieuwe naam gekozen. Zo produceert men onder de naam OceanLab, wanneer de vocalen van zangers Justine Suissa worden gebruikt. Daarnaast zijn de aliassen Rollerball, Tongue Of God en Tranquility Base ook allemaal pseudoniemen voor Above & Beyond. Ook wanneer niet iedereen uit de groep mee produceert worden aparte namen gebruikt. Zo staat Freestate en Zed-X voor een samenwerking tussen Jono Grant en Paavo Siljamäki.


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

zag says: 3 years ago
New album is out! Does anyone know if its any good?

MistahDarcy says: 6 years ago
The best of the best.

zag says: 7 years ago
Yep, fell in love with their tunes back in the 2000's. Check out there new acoustic stuff, especially the gig at Porchester Hall.

docwra says: 8 years ago
Best trance producers on the planet?


Status
Unlocked
Last Edit by lachlan-00
13th Apr 2021

Socials


Streaming


External Links