Data Complete
100%

Members
4 Male

Origin
London, England

Genre
Rock

Style
Rock/Pop

Mood
Energetic

Born

1962

Active
1962 to Present...

Cutout


Current Record Label





Alternate Name
Rolling Stones

Most Loved Tracks
5 x The Rolling Stones - Sympathy for the Devil
4 x The Rolling Stones - Gimme Shelter
4 x The Rolling Stones - Paint It Black
3 x The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction
3 x The Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want


Music Video Links



Artist Biography
Available in:
הרולינג סטונז (The Rolling Stones, האבנים המתגלגלות) היא להקת רוק אנד רול בריטית שנוסדה בשנת 1962. הלהקה, ששאבה את השראתה ממוזיקת הבלוז ועיצבה אותה מחדש ביצירתה, נחשבת לאחת מלהקות הרוק המצליחות והמשפיעות ביותר בהיסטוריה. ייסוד הלהקה (1960-1962)[עריכת קוד מקור | עריכה]
דרכה של הלהקה החלה בשני שותפים לספסל הלימודים, מיק ג'אגר וקית' ריצ'רדס, אשר גדלו בעיירה דאר'תפורד שבלונדון. בשנת 1960, כל אחד מהשניים הלך לדרכו: ריצ'רדס אל בית ספר לאומנויות וג'אגר לכלכלה. מפגש מקרי ברכבת קירב את השניים, לפי דבריו של ריצ'רדס:
אני הייתי בדרכי ללימודים, והוא הלך ללמוד כלכלה בלונדון. יום אחד אני עולה לרכבת, והנה אני רואה את ג'אגר עם חמישה תקליטים מתחת לזרועו. היו לו את צ'אק ברי, ליטל וולטר, מאדי ווטרס, אז הזמנתי אותו אליי הביתה.


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by manfeed
24th Jan 2022

Socials


Streaming


External Links