Artist Name
J. Cole

(2 users)
Data Complete
100%

Members
1 Male

Origin
Frankfurt, Germany

Genre
Hip-Hop

Style
Urban/R&B

Mood
Energetic

Born

1985

Active
2007 to Present...

Cutout


Current Record Label





Alternate Name
J Cole

Most Loved Tracks
5 x J. Cole - Lights Please
5 x J. Cole - I Get Up
5 x J. Cole - Lights Please
4 x J. Cole - No Role Modelz
1 x J. Cole - Work Out (Explicit)


Music Video Links



Artist Biography
Available in:
Jermaine Lamarr Cole (Frankfurt am Main, 28 januari 1985), beter bekend als J. Cole, is een Amerikaanse rapper en producer. In 2009 werd hij de eerste artiest die tekende bij het label Roc Nation van Jay-Z waar hij twee mixtapes uitbracht, The Warm Up (2009) en Friday Night Lights (2010).
Zijn debuutalbum Cole World: The Sideline Story kwam uit op 27 september 2011. Het album debuteerde op nummer een op de Amerikaanse Billboard 200, Top R&B Albums en Top Rap Albums, en verkocht meer dan 218.000 in de eerste week. Hij ontving een nominatie voor Best New Artist bij de 54e Grammy Awards. In 2013 kwam Cole met zijn tweede studioalbum, Born Sinner.


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by manfeed
14th Jan 2022

Socials


Streaming


External Links