Artist Name
Ke$ha
(2 users)

Data Complete
100%

Members
1 Female

Origin
Los Angeles, California, USA

Genre
Pop

Style
Rock/Pop

Mood
Party

Born

1987

Active
2005 to Present...

Alternate Name
Kesha


Most Loved Tracks


Music Video Links


Upcoming Live Shows
Mystic Lake Casino Hotel, US, Prior Lake (05/Sep/2019)
Unknown venue, US, Highland Par (08/Sep/2019)
Ravinia Festival, US, Highland Par (08/Sep/2019)


Artist Biography
Available in:
קֵשה רוז סברט (באנגלית: Kesha Rose Sebert; נולדה ב-1 במרץ 1987), הידועה יותר בשם הבמה שלה קשה (מעוצב כ- Ke$ha), היא זמרת פופ אמריקאית. קשה נולדה בעמק סן פרננדו שבלוס אנג'לס לפייב סברט, אם חד הורית שהתפרנסה בדוחק כזמרת וכותבת שירים. בשנות ילדותה של קשה, המצב הכלכלי בביתה היה כה ירוד, עד שהמשפחה נזקקה לתמיכת שירותי הרווחה ונסמכה, בין היתר, על תלושי מזון. המשפחה עברה לנשוויל, טנסי במטרה לצבור פרסום, שישפר את המצב הכלכלי הקשה. המשפחה הופיעה בתוכנית הריאלטי האמריקאית "החיים הפשוטים" עם פריס הילטון וניקול ריצ'י.
אמה של קשה עודדה אותה לשיר, וכך התחילה קשה לבקר איתה באולפני הקלטות. אמה לימדה אותה לכתוב שירים, והן החלו לכתוב יחד שירים לאמנים. בשנת 2005 עזבה את בית הספר בעקבות חתימה על חוזה הקלטות בחברת התקליטים של ד"ר לוק. היא התחילה לעבוד באולפני הקלטות עם המפיקים מקס מרטין וד"ר לוק, ואספה עוד חומרים לאלבום הבכורה שלה.


Wide Thumb


Clearart


Fanart


Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by Arturo007: 14/Nov/18

External Links