Artist Name
Nicki Minaj

(3 users)


Artist Image


Functions


Data Complete
100%

Releases view

Queen (2018)

The Pinkprint (2014)

Pink Friday: Ro... (2012)

Pink Friday (2010)


Members
1 Female

Origin
New York, USA

Genre
Hip-Hop

Style
Urban/R&B

Mood
Excitable

Born

1982

Active
2004 to Present...

Cutout


Current Record Label





Alternate Name
Onika Tanya Maraj

Most Loved Tracks
5 x Nicki Minaj - Super Bass
5 x Nicki Minaj - Starships
4 x Nicki Minaj - Anaconda
4 x Nicki Minaj - Massive Attack
4 x Nicki Minaj - Massive Attack


Music Video Links (YouTube)

Va Va Voom

Super Bass

Feeling Myself (feat. Bey

Freedom

Right Thru Me

No Frauds

Right By My Side (feat. C

Stupid Hoe

Fly (feat. Rihanna)



Artist Biography
Available in:
Onika Tanya Maraj (Saint James, 8 december 1982), beter bekend als Nicki Minaj, is een Trinidadiaanse rapper, zangeres, songwriter en televisiepersoonlijkheid die werkt vanuit de VS. Vanaf 2004 bracht Minaj drie succesvolle mixtapes uit: Playtime Is Over, Sucka Free en Beam Me Up Scotty. De Amerikaanse rapper Lil Wayne ontdekte haar en liet haar in 2009 een platencontract tekenen bij zijn label Young Money Entertainment, onderdeel van Motown. Hij wilde dat ze het nieuwste gezicht werd van Young Money. Minaj bracht daarop in november 2010 haar debuutalbum Pink Friday uit. Het album debuteerde op de tweede plaats van de Amerikaanse hitlijsten en behaalde in Amerika de platina status. In april 2012 kwam haar tweede album Pink Friday Roman Reloaded uit. Het album debuteerde op de eerste plaats van de Amerikaanse hitlijsten. In november 2012 verschijnt de heruitgave getiteld Pink Friday Roman Reloaded: The Re-Up. De heruitgave bevat, naast de originele 19 liedjes, 7 nieuwe liedjes en een dvd met daarop 90 minuten aan achter de schermen materiaal. In 2012 sprak ze de originele stem van mammoet Steffie in, in de film Ice Age 4: Continental Drift en zong ze mee in de titelsong.


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by xs-lexx
18th Jun 2022

Socials


Streaming


External Links