Artist Name
Katy Perry
(7 users)

Data Complete
100%

Members
1 Female

Origin
Santa Barbara, California, USA

Genre
Pop

Style
Rock/Pop

Mood
Cheerful

Born

1984

Active
1999 to Present...

Record Label

Columbia



Alternate Name
Katy Hudson


Most Loved Tracks


Music Video Links


Upcoming Live Shows
No upcoming Live Shows

Artist Biography
Available in:
קתרין אליזבת הדסון (באנגלית: Katheryn Elizabeth Hudson; נולדה ב-25 באוקטובר 1984) הידועה בשם הבמה קייטי פרי (באנגלית: Katy Perry) היא זמרת אמריקנית.

פרי פרצה למיינסטרים בשנת 2008 עם הסינגל: "I Kissed a Girl" אשר הפך ללהיט עולמי וזינק לראשי המצעדים ביותר מ-15 מדינות. היא ידועה בסגנון הלבוש "המעניין" שלה, המאופיין לרוב בצבעים בהירים עם מזכרות מדורות שונים‏[1]. פרי היא בעלת קול מסוג קונטראלטו.[דרוש מקור]
קתרין אליזבת' הדסון נולדה בסנטה ברברה שבקליפורניה, ארצות הברית למשפחה ממוצא פורטוגזי וגרמני מצד אמה. בת אמצעית של שני כמרים שהיגרו לארצות הברית, היא גדלה בהאזנה למוזיקה נוצרית ובשירה בכנסייה. לאחר שסטיב תומאס וג'ניפר קנפ החתימו אותה לחברת התקליטים שלהם, Red Hill Records, היא הוציאה את אלבומה הראשון: Katy Hudson בשנת 2001, אלבום גוספל נוצרי. בשנות העשרה שלה היא גילתה אלבום של קווין; "מאז, הם היו ההשפעה הכי גדולה שלי".‏[2] עם השפעותיה המוזיקליות ניתן למנות גם את אלניס מוריסט, סינדי לאופר,‏[3] Heart ,וג'וני מיטשל, יחד עם Morning View, אלבומה של להקת אינקיובס.‏[4] פרי סיימה את לימודיה בתיכון לוס פאובלוס בשנת 2003, עברה ללוס אנג'לס. מאוחר יותר, היא שינתה את שם המשפחה שלה ל"פרי" מפני שהשם "קייטי הדסון" דמה מאד לקייט הדסון.


Wide Thumb


Clearart


Fanart


Banner


User Comments

MistahDarcy says: 5 years ago
There must be something in the water.


Status
Unlocked
Last Edit by Wondernouille: 07/Mar/20

External Links