Members
1 Male

Origin
Stoke-on-Trent, England

Genre
Pop

Style
Rock/Pop

Mood
Cheerful

Born

1974

Active
1990 to Present...

Cutout


Alternate Name
Robert Peter Williams

Most Loved Tracks
6 x Robbie Williams - Angels
6 x Robbie Williams - Feel
5 x Robbie Williams - Rock DJ
4 x Robbie Williams - Angels
4 x Robbie Williams - Angels


Music Video Links (YouTube)

Strong

Lovelight

Kids

Supreme

You Know Me

She's the One

Feel

No Regrets

Bodies



Artist Biography
Available in:
רוברט פיטר "רובי" ויליאמס (מאנגלית: Robert Peter "Robbie" Williams‏; נולד ב-13 בפברואר 1974‏[1]) הוא זמר, פזמונאי, יועץ קולי ושחקן אנגלי. הוא חבר בלהקת הבנים הבריטית טייק דאת, והתפרסם בתחילת פעילותה של הלהקה, מתחילת שנות ה-90. ב-1995 עזב את הלהקה, והתחיל את קריירת הסולו שלו. ב-15 ביולי 2010, נכתב באתר הגארדיאן שהוא חוזר אל הלהקה, ושהם מתכוונים להוציא אלבום חדש.‏[2]

במהלך הקריירה שלו, הפך ויליאמס לאמן הסולו הבריטי שמכר הכי הרבה אלבומים, עם כ-57 מיליון עותקים.‏[3] בנוסף, זכה ויליאמס ב-17 פרסים בטקס פרסי המוזיקה הבריטית, וב-2004, נכלל ב"היכל התהילה של המוזיקה הבריטית", לאחר שנבחר כ"זמר הטוב ביותר של שנות ה-90".‏[4]


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by NellieMaus
05th Oct 2022

Socials


Streaming


External Links