Members
1 Male

Origin
Stoke-on-Trent, England

Genre
Pop

Style
Rock/Pop

Mood
Cheerful

Born

1974

Active
1990 to Present...

Cutout


Alternate Name
Robert Peter Williams

Most Loved Tracks
6 x Robbie Williams - Angels
6 x Robbie Williams - Feel
5 x Robbie Williams - Rock DJ
4 x Robbie Williams - Angels
4 x Robbie Williams - Angels


Music Video Links (YouTube)

Lovelight

Go Gentle

Old Before I Die

Feel

You Know Me

Angels

Me and My Monkey

No Regrets

She's Madonna



Artist Biography
Available in:
Robert Peter Williams (Anglia, Stoke-on-Trent, Burslem, 1974. február 13. –) Grammy-díjra jelölt, tizenhatszoros BRIT Díj-győztes angol énekes, dalszerző és producer. Karrierje a Take That együttessel kezdődött 1990-ben. 1995-ben otthagyta a Take That-et, akikkel közösen 25 millió lemezt adott el és szólókarrierbe kezdett.

Ezután több albumot adott el az Egyesült Királyságban, mint bármelyik másik brit szólóénekes a történelem során.[2] 70 millió lemezt adott el eddig összesen az egész világon. Több mint 55 millió albumot adott el és több mint 17 millió kislemezt.[3][4]

Williams bekerült a Guiness Rekordok Könyvébe, amikor meghirdette 2006-ban a világkörüli turnéját, mert egyetlenegy nap alatt 1,6 millió koncertjegyet adott el.[5] Több díjat nyert el: 16 BRIT Díjat és 6 ECHO-díjat.[6][7] 2004-ben bekerült a UK Music Hall of Fame-be, miután megszavazták a '90-es évek legnagyobb művészének.[8]


Wide Thumb


Clearart


Fanart



Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked
Last Edit by NellieMaus
05th Oct 2022

Socials


Streaming


External Links