Artist Name
Nicki Minaj
(3 users)



Members
1 Female

Genre
Hip-Hop

Mood
Excitable

Style
Urban/R&B

Origin
New York, USA

Born

1982

Active
2004 to Present...

Alternate Name
Onika Tanya Maraj

Most Loved
The Boys (feat. Cassie) (1)
Check It Out (feat. will.i. (1)
Pound The Alarm (1)
Starships (1)
Super Bass (1)

Music Videos
No Frauds
Super Bass
Your Love
Check It Out (feat. will.
Starships

Upcoming Shows
Philadelphia (01/Sep/18)
Philadelphia (01/Sep/18)
Baltimore (21/Sep/18)
Washington (23/Sep/18)
Detroit (26/Sep/18)

Artist Biography
אוניקה טניה מאראג' (באנגלית: Onika Tanya Maraj; נולדה ב-8 בדצמבר 1982‏[1], טרינידד) הידועה בעיקר בשם הבמה (והאלטר אגו) ניקי מינאז' (באנגלית: Nicki Minaj), היא אמנית היפ הופ וראפ טרינידדית. באוגוסט 2009 חתמה מינאז' על חוזה בחברת ההקלטות יאנג מאני תחת חסותו של ליל ויין והפכה במהרה לאחת מזמרות ההיפ הופ המוכרות ביותר כיום.


Wide Thumb


Clearart


Fanart


Banner


User Comments

No comments yet..


Status
Unlocked - Last Edit - 15/Feb/18

Data Complete
100%

External Links